Home Kadra
Kadra Pedagogiczna PDF Drukuj Email
Aneta Kulczycka - Wicedyrektor Przedszkola

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne
Kierunek: Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

O sobie: Optymizm, pogoda ducha i wiara w siebie, to cechy charakteryzujące moją osobę. Praca z maluchami daje mi niezwykłą satysfakcję, pozwala spełniać się zawodowo i każdego dnia poznawać niezwykły i wyjątkowy świat dziecka. Poprzez odkrywanie i doświadczanie, pragnę przekazać swoim wychowankom to co w życiu najważniejsze. Pragnę zarażać je wiarą w siebie i swoje możliwości, tak aby stawiane przed nimi zadania były łatwe do pokonania.
Magdalena Figiel
Wychowawca Grupy Pszczółek
Wykształcenie - wyższe pedagogiczne.
Kierunek studiów - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

Praca z dziećmi jest właśnie tym co lubię najbardziej. Powierzonym mi dzieciom zapewniam bezpieczeństwo, spokój, opiekę oraz dobrą zabawę tak by czuły się ze mną szczęśliwe. Jestem osobą pogodną, cierpliwą i twórczą. Uwielbiam w dzieciach ich ciągłą chęć odkrywania świata, w czym staram się im pomagać najlepiej jak umiem. Wszystkie dzieci są dla mnie wyjątkowe i warte poznania.
Martyna Rochna - Wychowawca Grupy trzylatków Żabek
Wykształcenie: wyższe pedagogiczne
Kierunek: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z logopedią

O sobie:  Jestem osobą cierpliwą, otwartą, spontaniczną, obowiązkową i komunikatywną. Bardzo lubię dzieci i praca z nimi przynosi mi wiele radości i satysfakcji. Jestem świadoma tego ważnego faktu ze każde dziecko ma swoje indywidualne tempo rozwoju, ze jest ono zmienne i że jest tak jak w starym wschodnim przysłowiu " Nie wszystkie kwiaty zakwitają razem, każdy ma czas swój i porę. Niech to dla ciebie będzie drogowskazem: nie wszystkie kwiaty zakwitają razem".
 Katarzyna Dobkowska - wychowawca Grupy Żabek
Wykształcenie: wyższe pedagogiczne
Kierunek studiów: pedagogika wczesnoszkolna

O sobie: Kocham dzieci, praca z nimi jest moją pasją, wynikającą z zafascynowania psychiką dziecka. Każde dziecko to niezbadana tajemnica, którą po troszeczku odkrywamy każdego dnia. Pragnę ofiarować każdemu powierzonemu mi dziecku możliwość twórczego, indywidualnego rozwoju poprzez swoją miłość, wiedzę i opiekę.
Nela Grabicka - logopeda, neurologopeda

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek studiów: Logopedia, studia podyplomowe: Neurologopedia

O sobie: Jestem mamą 3-letniej Karoliny, osobą otwartą, optymistyczną i bardzo zaangażowaną w pracę z dziećmi. Łatwo nawiązuję kontakt z "Maluchami" podczas wspólnej zabawy terapeutycznej. Doskonale rozumiem potrzeby Dzieci i zawsze chętnie nawiązuję kontakt z Rodzicami.
Weronika Skwierawska – wychowawca w grupie RYBEK

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek: pedagogika wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna, pedagogika opiekuńcza

O sobie: jestem osobą opiekuńczą i pogodną. W swojej pracy pragnę pomóc dzieciom w odkrywaniu otaczającego je świata i dawać poczucie bezpieczeństwa. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji. A uśmiechy naszych podopiecznych i ich miłe słowa są największą nagrodą za pedagogiczną pracę.


Małgorzata Turska – Nauczyciel Rytmiki

O sobie: Swoją przygodę z muzyką rozpoczęłam w wieku 7 lat w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Koszalinie. Przez wszystkie lata kształcenia uczestniczyłam w warsztatach muzycznych i tanecznych, które podniosły moje kwalifikacje oraz wzbogaciły moją wiedzę i warsztat. Pozwoliło mi to na prowadzenie zajęć rytmicznych, muzycznych oraz tanecznych. Na moich zajęciach staram się zarazić dzieci i młodzież swoją pasją jaką jest muzyka. Są to zajęcia przede wszystkim przyjemne, które mają na celu nie tylko uwrażliwić wychowanków na muzykę, ale także rozwinąć ich koordynację słuchowo – ruchową, wyobraźnię, pamięć, koncentrację, prawidłową postawę, podzielność uwagi oraz współdziałanie w grupie.Ewelina Jacowicz – wychowawca gr. Żabki

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek studiów: Edukacja elementarna i logopedia.

O sobie: Jestem osobą pogodną, sumienną i cierpliwą. Praca z dziećmi daje mi wiele radości. Staram się być dla nich nie tylko nauczycielem, ale też przyjacielem który wesprze, pomoże, pocieszy i przytuli. Każdego dnia wspólnie odkrywamy to co nowe i nieznane, a każdy dzień jest dla nas wielką przygodą.

Magdalena Sosińska – wychowawca grupy Rybek

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek studiów: Pedagogika specjalność wychowanie fizyczne i zdrowotne, pedagogika wczesnoszkolna i przedszkola.

O sobie: Jestem osobą kontaktową, energiczną, cierpliwą i pozytywnie nastawioną do świata i ludzi. Praca z maluchami jest moją pasją a wspólne odkrywanie z nimi co znane i nieznane daje mi dużo radości i satysfakcji. W moich metodach pracy wykorzystuję swobodę twórczą dzieci oraz ich otwarte umysły. Najważniejszy dla mnie jest uśmiech dziecka, o który codziennie staram się zadbać.
Agnieszka Koncewicz – Instruktor tańca hip - hop

O sobie: Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam będąc jeszcze w szkole podstawowej kiedy to miałam okazję zobaczyć występ zorganizowany przez grupę taneczną "Ikarki" z klubu garnizonowego w Gdyni Babie Doły. Jako mała dziewczynka miałam możliwość występowania w wojewódzkich przeglądach tanecznych, na których nasza grupa często odnosiła sukcesy. W grupie tej tańczyłam około 3 lat. Niestety jej działalność została przerwana co zmusiło mnie do poszukiwania innej drogi w spełnianiu swojej pasji. Zaczęłam uczęszczać na różne zajęcia taneczne typu hip hop, street dance, dancehall. Dzięki temu moje umiejętności poszerzyły się w ogromnym stopniu. Od ponad 3 lat intensywnie uczęszczam na zajęcia do szkoły tańca The Salsa Kings w Gdyni, gdzie pod okiem wspaniałych instruktorów mogę dalej doskonalić swój taniec.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku co dodatkowo poszerza moje kwalifikację jeżeli chodzi o pracę z dziećmi i młodzieżą. Miałam przyjemność odbycia dwukrotnie 3-tygodniowych praktyk zarówno z maluszkami jak i dziećmi starszymi (szkoła podstawowa i gimnazjum). Obecnie jestem również instruktorem pływania. Taniec jest moją życiową pasją. Cudowne jest to kiedy tym co kocham najbardziej jestem w stanie "zarazić" innych!

Adrianna Gdaniec-Siedlecka – tancerka, nauczyciel tańca, choreograf

Ukończyła Gdańską Ogólnokształcącą Szkołę Baletową otrzymując tytuł zawodowy tancerki scenicznej. W latach 2009/2010 pracowała jako tancerka w Operze Bałtyckiej w Gdańsku. W roku 2013 ukończyła studia na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina na kierunku Taniec, specjalność-Pedagogika Baletowa. Od roku 2011 do chwili obecnej jest nauczycielem tańca w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni gdzie prowadzi zajęcia z baletu oraz tańca a także jest trenerem i choreografem zespołów turniejowych startujących w zawodach ogólnopolskich. W roku 2015 ukończyła studia magisterskie na kierunku Pedagogika ze specjalnością Pedagogika Zintegrowanej Wczesnej Edukacji. Od kilku lat prowadzi liczne zajęcia z rytmiki, tańca i baletu w żłobkach, przedszkolach i placówkach szkolnych na terenie trójmiasta. W swojej karierze zawodowej odbyła liczne warsztaty, praktyki i szkolenia z zakresu różnorodnych technik tańca.