Home Kadra
Kadra Pedagogiczna PDF Drukuj Email
Aneta Kulczycka - Wicedyrektor Przedszkola

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne
Kierunek: Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

O sobie: Optymizm, pogoda ducha i wiara w siebie, to cechy charakteryzujące moją osobę. Praca z maluchami daje mi niezwykłą satysfakcję, pozwala spełniać się zawodowo i każdego dnia poznawać niezwykły i wyjątkowy świat dziecka. Poprzez odkrywanie i doświadczanie, pragnę przekazać swoim wychowankom to co w życiu najważniejsze. Pragnę zarażać je wiarą w siebie i swoje możliwości, tak aby stawiane przed nimi zadania były łatwe do pokonania.
Magdalena Figiel
Wychowawca Grupy trzylatków Żabek
Wykształcenie - wyższe pedagogiczne.
Kierunek studiów - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

Praca z dziećmi jest właśnie tym co lubię najbardziej. Powierzonym mi dzieciom zapewniam bezpieczeństwo, spokój, opiekę oraz dobrą zabawę tak by czuły się ze mną szczęśliwe. Jestem osobą pogodną, cierpliwą i twórczą. Uwielbiam w dzieciach ich ciągłą chęć odkrywania świata, w czym staram się im pomagać najlepiej jak umiem. Wszystkie dzieci są dla mnie wyjątkowe i warte poznania.
Martyna Rochna - Wychowawca Grupy trzylatków Żabek
Wykształcenie: wyższe pedagogiczne
Kierunek: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z logopedią

O sobie:  Jestem osobą cierpliwą, otwartą, spontaniczną, obowiązkową i komunikatywną. Bardzo lubię dzieci i praca z nimi przynosi mi wiele radości i satysfakcji. Jestem świadoma tego ważnego faktu ze każde dziecko ma swoje indywidualne tempo rozwoju, ze jest ono zmienne i że jest tak jak w starym wschodnim przysłowiu " Nie wszystkie kwiaty zakwitają razem, każdy ma czas swój i porę. Niech to dla ciebie będzie drogowskazem: nie wszystkie kwiaty zakwitają razem".
Martyna Niedziela - wychowawca grupy czterolatków PSZCZÓLEK                                                  

Wykształcenie - wyższe pedagogiczne

kierunek: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z językiem angielskim

 

O sobie: Od dziecka marzyłam, aby pracować z dziećmi i marzenie się spełniło. Uwielbiam dzieci, a praca z nimi sprawia mi ogromną radość. Jestem osoba sumienną i lubiącą nowe wyzwania. Uważam, że najważniejsze w pracy z dziećmi jest cierpliwość i zrozumienie małego człowieka. Moim głównym celem jest to, aby dzieci były szczęśliwe i czuły się bezpiecznie.


 Katarzyna Modrzejewska

- wykształcenie: wyższe pedagogiczne

- kierunek: Wychowanie Fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku Studia Podyplomowe - kierunek: Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna oraz Oligofrenopedagogika.

-Instruktorka: pływania, żeglarstwa, aqua aerobiku, nordicwalkingu, fitnessu oraz ćwiczeń korekcyjnych.

Za co kocham swoją pracę?

- Za to, że mając nawet najgorszy humor nie sposób nie uśmiechnąć się, gdy patrzy się na działania przedszkolaków.

- Za to, że dzieci potrafią docenić moje starania.

- Za to, że widzę, jak maluszki dorastają i stają się starszakami.

- Za to, że często to ja uczę się od Nich kreatywności i wyobraźni.

- Za każde "kocham panią" pochodzące z ust moich podopiecznych. Uwielbiam swoją pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną!


 


Justyna Szemplińska - wychowawca grupy pięciolatków BIEDRONEK 
Wykształcenie: wyższe pedagogiczne
Kierunek: Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna z terapią pedagogiczną

O sobie: Już jako mała dziewczynka marzyłam, że będę nauczycielką w przedszkolu. W swojej pracy pragnę pomagać swoim wychowankom odkrywać piękno naszego świata, jak i przekazywać im potrzebną do tego wiedzę. Ciepłe słowa od moich podopiecznych oraz uśmiech na ich twarzach są największą i najpiękniejszą nagrodą za trud włożony w ich wychowanie.

Katarzyna Dobkowska - wychowawca najmłodszej grupy RYBEK 
Wykształcenie: wyższe pedagogiczne
Kierunek studiów: pedagogika wczesnoszkolna

O sobie: Kocham dzieci, praca z nimi jest moją pasją, wynikającą z zafascynowania psychiką dziecka. Każde dziecko to niezbadana tajemnica, którą po troszeczku odkrywamy każdego dnia. Pragnę ofiarować każdemu powierzonemu mi dziecku możliwość twórczego, indywidualnego rozwoju poprzez swoją miłość, wiedzę i opiekę.
Paulina Szydłowska - Wychowawca Grupy Biedronek

Codzienny kontakt z przedszkolakami przynosi mi dużo radości i satysfakcji. W swojej pracy staram się zapewnić dzieciom odpowiedni rozwój, opiekę, bezpieczeństwo, spokój. Pragnę, aby dzieci w przedszkolu czuły się szczęśliwe i mogły poznawać piękno świata. Jako dziecko marzyłam o tym, aby zostać skrzypaczką lub nauczycielem. Dzięki pracy w przedszkolu mogę pogodzić swoje pasje. Muzyka pobudza naszą wyobraźnię, pozwala wyrazić emocje i sprawia, że jesteśmy wrażliwsi, dlatego chciałabym poprzez zajęcia umuzykalniające rozwijać w dzieciach te aspekty.W pracy z dziećmi stawiam również na rozwój ich zdolności manualnych poprzez różnorodne prace plastyczne, które pozwolą na zdobycie tych umiejętności.Urszula Bańka - tancerka, choreograf, pedagog tańca.

W 2002 roku otrzymała dyplom tancerza Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Zdobywała doświadczenie zawodowe na deskach teatrów polskich i europejskich. Od 2004 roku pracuje w Teatrze Muzycznym w Gdyni , biorąc udział we wszystkich spektaklach , m.in.: " Dracula" rola Krwi, "Chicago", " Fame", "Footloose", " Lalka", "My Fair Lady", "Mały Książe"- rola Róży, " Piękna i Bestia", "Skrzypek na dachu"," Kiss my Kate", "Pinokio", "Prospero's World", "Night Fever", "La Cage aux Folles", "Spamalot" i "Shrek". Reprezentowała Teatr również na tourne w Austrii, Niemczech, Szwajcarii i Luksemburgu. Od lat uczy tańca a także prowadzi warsztaty taneczne. Jest współzałożycielką Studia Tańca Let's Dance w Gdyni.
Nela Grabicka - logopeda, neurologopeda

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek studiów: Logopedia, studia podyplomowe: Neurologopedia

O sobie: Jestem mamą 3-letniej Karoliny, osobą otwartą, optymistyczną i bardzo zaangażowaną w pracę z dziećmi. Łatwo nawiązuję kontakt z "Maluchami" podczas wspólnej zabawy terapeutycznej. Doskonale rozumiem potrzeby Dzieci i zawsze chętnie nawiązuję kontakt z Rodzicami.

Sylwia Dymek - nauczyciel tańca-hip-hop

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne
 
O sobie: Muzyka i taniec w rytmach hip hop towarzyszą jej przez  całe życie. Zrobiła karierę taneczną na scenie estradowej  i TV jako tancerka blog 27 , YCD IV edycji, jako  choreograf i nauczyciel tańca w prestiżowych szkołach w Polsce m. in. Egurrola Dance Studio. Przez wiele lat prowadziła własną szkołę tańca w Gdańsku "White Slide". Mieszkając przez 3 lata w Norwegii i odbywając tam praktyki w przedszkolu i szkole podstawowej odkryła, że nauczanie wczesnoszkolne połączone z tańcem jest tym co chce robić w życiu. Pragnie przekazywać wiedzę i wychowywać najmłodsze dzieci poprzez książkę, zabawę, ruch i taniec .To jest kluczem do prawidłowego rozwoju maluchów.
 
"W tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą." Paolo CoelhoEliza Kujawska-Dziedzic - tancerka, choreograf, pedagog tańca

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Tańca im. Wojciecha Wiesiołowskiego w kategorii tańca współczesnego w 2003 roku. Praktyki sceniczne odbywała w Państwowej Operze Bałtyckiej. Tańczyła w Baletach: „Śpiącej Królewnie”, „Don Kichocie”, „Romeo i Julii”, „Bajaderze”, „Giselle” oraz w „Korsarzu”. Od 10 lat związana w Teatrem Muzycznym w Gdyni gdzie zagrała między innymi tytułową rolę w „Małym Księciu”, rolę Iris Kelly w „Fame” czy krew w „Draculi”. Jest asystentem choreografa przy spektaklach „Francesco” i „Lalka”.