Home Kadra
Kadra Pedagogiczna PDF Drukuj Email

Magdalena Figiel
Wychowawca Grupy trzylatków Żabek
Wykształcenie - wyższe pedagogiczne.
Kierunek studiów - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

Praca z dziećmi jest właśnie tym co lubię najbardziej. Powierzonym mi dzieciom zapewniam bezpieczeństwo, spokój, opiekę oraz dobrą zabawę tak by czuły się ze mną szczęśliwe. Jestem osobą pogodną, cierpliwą i twórczą. Uwielbiam w dzieciach ich ciągłą chęć odkrywania świata, w czym staram się im pomagać najlepiej jak umiem. Wszystkie dzieci są dla mnie wyjątkowe i warte poznania.

Martyna Rochna - Wychowawca Grupy trzylatków Żabek
Wykształcenie: wyższe pedagogiczne
Kierunek: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z logopedią

O sobie:  Jestem osobą cierpliwą, otwartą, spontaniczną, obowiązkową i komunikatywną. Bardzo lubię dzieci i praca z nimi przynosi mi wiele radości i satysfakcji. Jestem świadoma tego ważnego faktu ze każde dziecko ma swoje indywidualne tempo rozwoju, ze jest ono zmienne i że jest tak jak w starym wschodnim przysłowiu " Nie wszystkie kwiaty zakwitają razem, każdy ma czas swój i porę. Niech to dla ciebie będzie drogowskazem: nie wszystkie kwiaty zakwitają razem".

Martyna Niedziela - wychowawca grupy czterolatków PSZCZÓLEK

Wykształcenie - wyższe pedagogiczne

kierunek: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z językiem angielskim

O sobie: Od dziecka marzyłam, aby pracować z dziećmi i marzenie się spełniło. Uwielbiam dzieci, a praca z nimi sprawia mi ogromną radość. Jestem osoba sumienną i lubiącą nowe wyzwania. Uważam, że najważniejsze w pracy z dziećmi jest cierpliwość i zrozumienie małego człowieka. Moim głównym celem jest to, aby dzieci były szczęśliwe i czuły się bezpiecznie.

Justyna Szemplińska - wychowawca grupy pięciolatków BIEDRONEK
Kierunek: Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna z terapią pedagogiczną

O sobie: Już jako mała dziewczynka marzyłam, że będę nauczycielką w przedszkolu. W swojej pracy pragnę pomagać swoim wychowankom odkrywać piękno naszego świata, jak i przekazywać im potrzebną do tego wiedzę. Ciepłe słowa od moich podopiecznych oraz uśmiech na ich twarzach są największą i najpiękniejszą nagrodą za trud włożony w ich wychowanie.

Katarzyna Dobkowska - wychowawca najmłodszej grupy RYBEK
Kierunek studiów: pedagogika wczesnoszkolna

O sobie: Kocham dzieci, praca z nimi jest moją pasją, wynikającą z zafascynowania psychiką dziecka. Każde dziecko to niezbadana tajemnica, którą po troszeczku odkrywamy każdego dnia. Pragnę ofiarować każdemu powierzonemu mi dziecku możliwość twórczego, indywidualnego rozwoju poprzez swoją miłość, wiedzę i opiekę.

Urszula Bańka - tancerka, choreograf, pedagog tańca.

W 2002 roku otrzymała dyplom tancerza Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Zdobywała doświadczenie zawodowe na deskach teatrów polskich i europejskich. Od 2004 roku pracuje w Teatrze Muzycznym w Gdyni , biorąc udział we wszystkich spektaklach , m.in.: " Dracula" rola Krwi, "Chicago", " Fame", "Footloose", " Lalka", "My Fair Lady", "Mały Książe"- rola Róży, " Piękna i Bestia", "Skrzypek na dachu"," Kiss my Kate", "Pinokio", "Prospero's World", "Night Fever", "La Cage aux Folles", "Spamalot" i "Shrek". Reprezentowała Teatr również na tourne w Austrii, Niemczech, Szwajcarii i Luksemburgu. Od lat uczy tańca a także prowadzi warsztaty taneczne. Jest współzałożycielką Studia Tańca Let's Dance w Gdyni.

Nela Grabicka - logopeda, neurologopeda

Kierunek studiów: Logopedia, studia podyplomowe: Neurologopedia

O sobie: Jestem mamą 3-letniej Karoliny, osobą otwartą, optymistyczną i bardzo zaangażowaną w pracę z dziećmi. Łatwo nawiązuję kontakt z "Maluchami" podczas wspólnej zabawy terapeutycznej. Doskonale rozumiem potrzeby Dzieci i zawsze chętnie nawiązuję kontakt z Rodzicami.

Sylwia Dymek - nauczyciel tańca-hip-hop

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

O sobie: Muzyka i taniec w rytmach hip hop towarzyszą jej przez  całe życie. Zrobiła karierę taneczną na scenie estradowej  i TV jako tancerka blog 27 , YCD IV edycji, jako  choreograf i nauczyciel tańca w prestiżowych szkołach w Polsce m. in. Egurrola Dance Studio. Przez wiele lat prowadziła własną szkołę tańca w Gdańsku "White Slide". Mieszkając przez 3 lata w Norwegii i odbywając tam praktyki w przedszkolu i szkole podstawowej odkryła, że nauczanie wczesnoszkolne połączone z tańcem jest tym co chce robić w życiu. Pragnie przekazywać wiedzę i wychowywać najmłodsze dzieci poprzez książkę, zabawę, ruch i taniec .To jest kluczem do prawidłowego rozwoju maluchów.

"W tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą." Paolo Coelho