Home Kadra
Kadra Pedagogiczna PDF Drukuj Email
Aneta Kulczycka - Wicedyrektor Przedszkola

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne
Kierunek: Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

O sobie: Optymizm, pogoda ducha i wiara w siebie, to cechy charakteryzujące moją osobę. Praca z maluchami daje mi niezwykłą satysfakcję, pozwala spełniać się zawodowo i każdego dnia poznawać niezwykły i wyjątkowy świat dziecka. Poprzez odkrywanie i doświadczanie, pragnę przekazać swoim wychowankom to co w życiu najważniejsze. Pragnę zarażać je wiarą w siebie i swoje możliwości, tak aby stawiane przed nimi zadania były łatwe do pokonania.
Magdalena Figiel
Wychowawca Grupy Pszczółek
Wykształcenie - wyższe pedagogiczne.
Kierunek studiów - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

Praca z dziećmi jest właśnie tym co lubię najbardziej. Powierzonym mi dzieciom zapewniam bezpieczeństwo, spokój, opiekę oraz dobrą zabawę tak by czuły się ze mną szczęśliwe. Jestem osobą pogodną, cierpliwą i twórczą. Uwielbiam w dzieciach ich ciągłą chęć odkrywania świata, w czym staram się im pomagać najlepiej jak umiem. Wszystkie dzieci są dla mnie wyjątkowe i warte poznania.
Martyna Rochna - Wychowawca Grupy trzylatków Żabek
Wykształcenie: wyższe pedagogiczne
Kierunek: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z logopedią

O sobie:  Jestem osobą cierpliwą, otwartą, spontaniczną, obowiązkową i komunikatywną. Bardzo lubię dzieci i praca z nimi przynosi mi wiele radości i satysfakcji. Jestem świadoma tego ważnego faktu ze każde dziecko ma swoje indywidualne tempo rozwoju, ze jest ono zmienne i że jest tak jak w starym wschodnim przysłowiu " Nie wszystkie kwiaty zakwitają razem, każdy ma czas swój i porę. Niech to dla ciebie będzie drogowskazem: nie wszystkie kwiaty zakwitają razem".

Martyna Niedziela - wychowawca Grupy Biedronek                

Wykształcenie - wyższe pedagogiczne

kierunek: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z językiem angielskim

 

O sobie: Od dziecka marzyłam, aby pracować z dziećmi i marzenie się spełniło. Uwielbiam dzieci, a praca z nimi sprawia mi ogromną radość. Jestem osoba sumienną i lubiącą nowe wyzwania. Uważam, że najważniejsze w pracy z dziećmi jest cierpliwość i zrozumienie małego człowieka. Moim głównym celem jest to, aby dzieci były szczęśliwe i czuły się bezpiecznie.Katarzyna Dobkowska - wychowawca Grupy Żabek
Wykształcenie: wyższe pedagogiczne
Kierunek studiów: pedagogika wczesnoszkolna

O sobie: Kocham dzieci, praca z nimi jest moją pasją, wynikającą z zafascynowania psychiką dziecka. Każde dziecko to niezbadana tajemnica, którą po troszeczku odkrywamy każdego dnia. Pragnę ofiarować każdemu powierzonemu mi dziecku możliwość twórczego, indywidualnego rozwoju poprzez swoją miłość, wiedzę i opiekę.
Nela Grabicka - logopeda, neurologopeda

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek studiów: Logopedia, studia podyplomowe: Neurologopedia

O sobie: Jestem mamą 3-letniej Karoliny, osobą otwartą, optymistyczną i bardzo zaangażowaną w pracę z dziećmi. Łatwo nawiązuję kontakt z "Maluchami" podczas wspólnej zabawy terapeutycznej. Doskonale rozumiem potrzeby Dzieci i zawsze chętnie nawiązuję kontakt z Rodzicami.Róża Jabłońska - Nauczyciel wspomagający w grupie "Biedronki"

Wykształcenie wyższe pedagogiczne

Kierunek studiów : Pedagogika opiekuńczo - wychowawcza oraz Edukacja elementarna i oligofrenopedagogika
 
Pracując z dziećmi odnajduję siebie. W swojej pracy stawiam na pozytywne wzmacnianie dziecka, cieszą mnie każde osiągniecia moich podopiecznych. To właśnie one stanowią dla mnie motywację do dalszej pracy, szukania nowych rozwiązań oraz realizowania nowych pomysłów na kolejne dni. Moim głównym celem jest wdrażanie dziecka do samodzielności oraz kształtowanie u niego pozytywnych postaw. Jestem osobą otwartą, nastawioną na współpracę z kolegami/koleżankami po fachu oraz rodzicami podopiecznych.


Weronika Skwierawska – wychowawca w grupie RYBEK

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek: pedagogika wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna, pedagogika opiekuńcza

O sobie: jestem osobą opiekuńczą i pogodną. W swojej pracy pragnę pomóc dzieciom w odkrywaniu otaczającego je świata i dawać poczucie bezpieczeństwa. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji. A uśmiechy naszych podopiecznych i ich miłe słowa są największą nagrodą za pedagogiczną pracę.


Małgorzata Turska – Nauczyciel Rytmiki

O sobie: Swoją przygodę z muzyką rozpoczęłam w wieku 7 lat w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Koszalinie. Przez wszystkie lata kształcenia uczestniczyłam w warsztatach muzycznych i tanecznych, które podniosły moje kwalifikacje oraz wzbogaciły moją wiedzę i warsztat. Pozwoliło mi to na prowadzenie zajęć rytmicznych, muzycznych oraz tanecznych. Na moich zajęciach staram się zarazić dzieci i młodzież swoją pasją jaką jest muzyka. Są to zajęcia przede wszystkim przyjemne, które mają na celu nie tylko uwrażliwić wychowanków na muzykę, ale także rozwinąć ich koordynację słuchowo – ruchową, wyobraźnię, pamięć, koncentrację, prawidłową postawę, podzielność uwagi oraz współdziałanie w grupie.

Justyna Rozmiarek – wychowawca gr. Pszczółek

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek studiów: Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna oraz naurologopedia.

O sobie: Jestem osobą otwartą, cierpliwą, troskliwą, wyrozumiałą, opiekuńczą, komunikatywną i kreatywną. Myślę, że te cechy osobowości w pracy z dziećmi są niezwykle ważne. Zawód nauczyciela który świadomie wybrałam daje mi mnóstwo satysfakcji i poczucie spełnienia. Jestem pełna wiary w każdą małą istotę i pewna, że okres przedszkolny stanowi ważny moment w życiu małego człowieka. Dlatego należy pomóc mu go przejść tak, aby zaowocował w przyszłości.

Ewelina Jacowicz – wychowawca gr. Żabki

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek studiów: Edukacja elementarna i logopedia.

O sobie: Jestem osobą pogodną, sumienną i cierpliwą. Praca z dziećmi daje mi wiele radości. Staram się być dla nich nie tylko nauczycielem, ale też przyjacielem który wesprze, pomoże, pocieszy i przytuli. Każdego dnia wspólnie odkrywamy to co nowe i nieznane, a każdy dzień jest dla nas wielką przygodą.

Magdalena Murawska – wychowawca grupy Rybek

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek studiów: Pedagogika specjalność wychowanie fizyczne i zdrowotne, pedagogika wczesnoszkolna i przedszkola.

O sobie: Jestem osobą kontaktową, energiczną, cierpliwą i pozytywnie nastawioną do świata i ludzi. Praca z maluchami jest moją pasją a wspólne odkrywanie z nimi co znane i nieznane daje mi dużo radości i satysfakcji. W moich metodach pracy wykorzystuję swobodę twórczą dzieci oraz ich otwarte umysły. Najważniejszy dla mnie jest uśmiech dziecka, o który codziennie staram się zadbać.
Agnieszka Koncewicz – Instruktor tańca hip - hop

O sobie: Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam będąc jeszcze w szkole podstawowej kiedy to miałam okazję zobaczyć występ zorganizowany przez grupę taneczną "Ikarki" z klubu garnizonowego w Gdyni Babie Doły. Jako mała dziewczynka miałam możliwość występowania w wojewódzkich przeglądach tanecznych, na których nasza grupa często odnosiła sukcesy. W grupie tej tańczyłam około 3 lat. Niestety jej działalność została przerwana co zmusiło mnie do poszukiwania innej drogi w spełnianiu swojej pasji. Zaczęłam uczęszczać na różne zajęcia taneczne typu hip hop, street dance, dancehall. Dzięki temu moje umiejętności poszerzyły się w ogromnym stopniu. Od ponad 3 lat intensywnie uczęszczam na zajęcia do szkoły tańca The Salsa Kings w Gdyni, gdzie pod okiem wspaniałych instruktorów mogę dalej doskonalić swój taniec.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku co dodatkowo poszerza moje kwalifikację jeżeli chodzi o pracę z dziećmi i młodzieżą. Miałam przyjemność odbycia dwukrotnie 3-tygodniowych praktyk zarówno z maluszkami jak i dziećmi starszymi (szkoła podstawowa i gimnazjum). Obecnie jestem również instruktorem pływania. Taniec jest moją życiową pasją. Cudowne jest to kiedy tym co kocham najbardziej jestem w stanie "zarazić" innych!

Adrianna Gdaniec-Siedlecka – tancerka, nauczyciel tańca, choreograf

Ukończyła Gdańską Ogólnokształcącą Szkołę Baletową otrzymując tytuł zawodowy tancerki scenicznej. W latach 2009/2010 pracowała jako tancerka w Operze Bałtyckiej w Gdańsku. W roku 2013 ukończyła studia na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina na kierunku Taniec, specjalność-Pedagogika Baletowa. Od roku 2011 do chwili obecnej jest nauczycielem tańca w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni gdzie prowadzi zajęcia z baletu oraz tańca a także jest trenerem i choreografem zespołów turniejowych startujących w zawodach ogólnopolskich. W roku 2015 ukończyła studia magisterskie na kierunku Pedagogika ze specjalnością Pedagogika Zintegrowanej Wczesnej Edukacji. Od kilku lat prowadzi liczne zajęcia z rytmiki, tańca i baletu w żłobkach, przedszkolach i placówkach szkolnych na terenie trójmiasta. W swojej karierze zawodowej odbyła liczne warsztaty, praktyki i szkolenia z zakresu różnorodnych technik tańca.