Zapraszamy do zapisów do nowo otwieranej grupy żłobkowej w naszej placówce.

Żłobek ruszy już w kwietniu!

Jeśli jesteś mamą, która chce wrócić na ścieżkę zawodową – to miejsce jest specjalnie dla Ciebie!

Nasza placówka bierze udział w programie unijnym „Mama wraca do pracy” umożliwiającym powrót do pracy każdej mamie.

Jak Zapisać Dziecko Do Żłobka?

Rekrutacja:

Zapisy trwają przez cały rok kalendarzowy i odbywają się na podstawie kolejności zgłoszeń. W okresie 01.04.2021-31.03.2022 przyjmujemy osoby, które wracają do pracy po urlopie macierzyńskim/rodzicielskim/ wychowawczym lub planują rozpocząć swoją drogę zawodową.

Z wypełnioną kartą zgłaszają się Państwo do Dyrektora Żłobka „Fantazja-Gdynia” (możliwość przesłania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Rodzice zobowiązani są do zapoznania się ze Statutem, Umową i Organizacją Żłobka.
Po uzyskaniu pozytywnej opinii Dyrektora, Rodzice którzy zakwalifikują się do programu: „ Mama wraca do pracy” zwolnieni będą z opłaty zaliczkowej 500 zł przeznaczonej na zakup przez Żłobek materiałów pielęgnacyjnych i edukacyjnych (artykuły higieniczne, kosmetyki pielęgnacyjne, materiały plastyczne itp. ).
Ostatnim krokiem będzie podpisanie umowy cywilno-prawnej między Rodzicem a Dyrektorem placówki dotyczącej świadczenia usług opiekuńczo-dydaktyczno-wychowawczych.

Rekrutacja:

• Rodzice zainteresowani zapisem dziecka do przedszkola proszeni są o pobranie karty zgłoszeniowej :

pobierz kartę zgłoszeniową 2021 (format pdf)

• Z wypełnioną kartą zgłaszają się do Dyrektora Przedszkola „Fantazja” (możliwość przesłania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • Rodzice zobowiązani są do zapoznaniu się ze Statutem, Umową i Organizacją przedszkola.
  • Po uzyskaniu pozytywnej opinii Dyrektora należy uiścić opłatę w wysokości 500 zł przeznaczoną na zakup przez Przedszkole materiałów dydaktycznych i edukacyjnych. Wpłata ta jest jednorazowa (przy zapisywaniu dziecka do przedszkola) i nie podlega zwrotowi (nawet jeśli rodzic zrezygnuje z usług przedszkola przed rozpoczęciem uczęszczania jego dziecka do przedszkola)
  • Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy cywilno-prawnej między Rodzicem a Dyrektorem dotyczącej świadczenia usług opiekuńczo-dydaktyczno-wychowawczych.

WYPRAWKA  PRZEDSZKOLAKA

2,5-latki
-kapcie najlepiej  na   rzepy lub zatrzaski (koniecznie antypoślizgowe)
-worek,
-dwie  pary majteczek, rajstopek lub skarpetek
- śliniaczek
- mała poduszeczka
– przytulanka- kolorowanka
- szczoteczka, pasta do zębów  i kubeczek.
Wszystkie te rzeczy powinny być trwale podpisane.
3-latki
- kapcie najlepiej na rzepy lub zatrzaski (koniecznie antypoślizgowe)
- worek
- dwie pary majteczek rajstopek lub skarpetek
- mała poduszeczka–przytulanka
- kolorowanka
- szczoteczka, pasta do zębów i kubeczek.
Wszystkie te rzecz powinny być trwale podpisane.
4-5 latki
- kapcie najlepiej na rzepy lub zatrzaski (koniecznie antypoślizgowe)
- worek
- majteczki i rajstopy
- kolorowanka
- szczoteczka, pasta  do zębów i kubeczek
Wszystkie te rzeczy powinny być trwale podpisane.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu 790 506 790